BLM18SG330SN1D
מק"ט מוצר של DigiKey
490-BLM18SG330SN1DTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-BLM18SG330SN1DCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-BLM18SG330SN1DDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BLM18SG330SN1D
תיאור
FERRITE BEAD 33 OHM 0603 1LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 27
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
33 Ohms @ 100 MHz 1 קו כוח מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0603 (1608 מטרי) 6A 8mOhm
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BLM18SG330SN1D דגמים
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
6A
יצרן
Murata Electronics
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
8mOhm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
0603 (1608 מטרי)
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג מסנן
קו כוח
גובה (מקס')
0.037‏ אינץ' (0.95‏ מ"מ)
מספר הקווים
1
גודל / מידה
אורך 0.063‏ אינץ' x‏ רוחב 0.031‏ אינץ' (1.60 מ"מ x‏ 0.80‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
33 Ohms @ 100 MHz