BLM21PG220SZ1D
מק"ט מוצר של DigiKey
490-BLM21PG220SZ1DTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-BLM21PG220SZ1DCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-BLM21PG220SZ1DDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BLM21PG220SZ1D
תיאור
FERRITE BEAD 22 OHM 0805 1LN
תיאור מפורט
22 Ohms @ 100 MHz 1 קו כוח מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0805 (2012 מטרי) 6A 9mOhm
מודלים EDA/CAD
BLM21PG220SZ1D דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
9mOhm
יצרן
Murata Electronics
ערכים נקובים
AEC-Q200
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
הרכבה משטחית
סוג מסנן
קו כוח
גובה (מקס')
0.041‏ אינץ' (1.05‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
22 Ohms @ 100 MHz
מאפיינים
לרכב
דירוג זרם (מקס')
6A