DLW5BTZ142TQ2L
מק"ט מוצר של DigiKey
490-DLW5BTZ142TQ2LTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-DLW5BTZ142TQ2LCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-DLW5BTZ142TQ2LDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DLW5BTZ142TQ2L
תיאור
CMC 1.5A 2LN 1.4 KOHM SMD
תיאור מפורט
2 משנק אופן-משותף לקו הרכבה משטחית 1.4 kOhms @ 100 MHz 1.5A DCR ‎56mOhm‎
מודלים EDA/CAD
DLW5BTZ142TQ2L דגמים
קטגוריה
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
‎56mOhm‎
מתח נקוב - DC
100V
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
סוג מסנן
קו אות
עכבה @ תדר
1.4 kOhms @ 100 MHz
מספר מוצר בסיס
דירוג זרם (מקס')
1.5A