BLM21SP181SH1D
מק"ט מוצר של DigiKey
490-18585-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-18585-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-18585-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BLM21SP181SH1D
תיאור
FERRITE BEAD 180 OHM 0805 1LN
תיאור מפורט
180 Ohms @ 100 MHz 1 קו כוח מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0805 (2012 מטרי) 4A
מודלים EDA/CAD
BLM21SP181SH1D דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
4A
יצרן
Murata Electronics
ערכים נקובים
AEC-Q200
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
עכבה @ תדר
180 Ohms @ 100 MHz