DFE2MCAH1R0MJ0L אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
Bourns Inc.
קיים במלאי: 1,681
גיליון נתונים
1 µH מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 2.4 A ‎68mOhm מקס' 0806 (2016 מטרי)