DLM11CN201HH2L
מק"ט מוצר של DigiKey
490-DLM11CN201HH2LTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-DLM11CN201HH2LCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-DLM11CN201HH2LDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DLM11CN201HH2L
תיאור
CMC 80MA 1LN 200 OHM 0504
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
2 משנק אופן-משותף לקו הרכבה משטחית 200 Ohms @ 100 MHz 60mA DCR 3.8Ohm
קטגוריה
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
3.8Ohm
יצרן
Murata Electronics
מתח נקוב - DC
5V
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
ערכים נקובים
AEC-Q200
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג מסנן
קו אות
גודל / מידה
אורך 0.049‏ אינץ' x‏ רוחב 0.039‏ אינץ' (1.25 מ"מ x‏ 1.00‏ מ"מ)
מספר הקווים
2
גובה (מקס')
0.024‏ אינץ' (0.60‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
200 Ohms @ 100 MHz
מארז‏ / תיבה
0504 (1210 מטרי)‏, 4 מוליכים
דירוג זרם (מקס')
60mA