DLM11CN900HH2L
מק"ט מוצר של DigiKey
490-DLM11CN900HH2LTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-DLM11CN900HH2LCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-DLM11CN900HH2LDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DLM11CN900HH2L
תיאור
CMC 60MA 1LN 90 OHM 0504
תיאור מפורט
2 משנק אופן-משותף לקו הרכבה משטחית 90 Ohms @ 100 MHz 80mA DCR 2.7Ohm
קטגוריה
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
2.7Ohm
מתח נקוב - DC
5V
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
Digi-Reel®
ערכים נקובים
עכבה @ תדר
90 Ohms @ 100 MHz
דירוג זרם (מקס')
80mA