DLM11CN201HH2L | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CMC 80MA 1LN 200 OHM 0504 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 19 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 2 משנק אופן-משותף לקו הרכבה משטחית 200 Ohms @ 100 MHz 60mA DCR 3.8Ohm |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | התנגדות DC (DCR) (מקס') 3.8Ohm |
יצרן Murata Electronics | מתח נקוב - DC 5V |
סדרה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | ערכים נקובים AEC-Q200 |
סטטוס החלק פעיל | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
סוג מסנן קו אות | גודל / מידה אורך 0.049 אינץ' x רוחב 0.039 אינץ' (1.25 מ"מ x 1.00 מ"מ) |
מספר הקווים 2 | גובה (מקס') 0.024 אינץ' (0.60 מ"מ) |
עכבה @ תדר 200 Ohms @ 100 MHz | מארז / תיבה 0504 (1210 מטרי), 4 מוליכים |
דירוג זרם (מקס') 60mA |