DLP11RN450UL2L פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
מומלצי MFR
Murata Electronics
קיים במלאי: 7,339
גיליון נתונים
2 משנק אופן-משותף לקו הרכבה משטחית 45 Ohms @ 100 MHz 100mA DCR 1Ohm
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
DLP11RN450UL2L
מק"ט מוצר של DigiKey
490-17730-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-17730-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DLP11RN450UL2L
תיאור
CMC 100MA 2LN 45 OHM SMD
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
DLP11RN450UL2L דגמים
קטגוריה
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
1Ohm
יצרן
Murata Electronics
מתח נקוב - DC
5V
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
גודל / מידה
אורך 0.049‏ אינץ' x‏ רוחב 0.039‏ אינץ' (1.25 מ"מ x‏ 1.00‏ מ"מ)
סוג מסנן
קו אות
גובה (מקס')
0.024‏ אינץ' (0.60‏ מ"מ)
מספר הקווים
2
מארז‏ / תיבה
עכבה @ תדר
45 Ohms @ 100 MHz
מספר מוצר בסיס
דירוג זרם (מקס')
100mA