DLP11SA900HL2L פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
Murata Electronics
קיים במלאי: 151,685
גיליון נתונים
2 משנק אופן-משותף לקו הרכבה משטחית 90 Ohms @ 100 MHz 150mA DCR 1.75Ohm