DLW21HN900SQ2L
מק"ט מוצר של DigiKey
490-1064-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-1064-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-1064-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DLW21HN900SQ2L
תיאור
CMC 330MA 2LN 90 OHM SMD
תיאור מפורט
2 משנק אופן-משותף לקו הרכבה משטחית 90 Ohms @ 100 MHz 330mA DCR 350mOhm
מודלים EDA/CAD
DLW21HN900SQ2L דגמים
קטגוריה
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
350mOhm
מתח נקוב - DC
50V
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
גובה (מקס')
0.039‏ אינץ' (1.00‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
90 Ohms @ 100 MHz
מספר מוצר בסיס
דירוג זרם (מקס')
330mA