DLW21SN921SK2L
מק"ט מוצר של DigiKey
490-16488-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-16488-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-16488-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DLW21SN921SK2L
תיאור
CMC 160MA 2LN 920 OHM SMD
תיאור מפורט
2 משנק אופן-משותף לקו הרכבה משטחית 920 Ohms @ 100 MHz 160mA DCR 950mOhm
מודלים EDA/CAD
DLW21SN921SK2L דגמים
קטגוריה
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
950mOhm
מתח נקוב - DC
50V
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סוג מסנן
קו כוח
גובה (מקס')
0.055‏ אינץ' (1.40‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
920 Ohms @ 100 MHz
מספר מוצר בסיס
דירוג זרם (מקס')
160mA