DLW21SN501SK2L
מק"ט מוצר של DigiKey
490-12640-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-12640-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-12640-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DLW21SN501SK2L
תיאור
CMC 250MA 2LN 500 OHM SMD
תיאור מפורט
2 משנק אופן-משותף לקו הרכבה משטחית 500 Ohms @ 100 MHz 250mA DCR 500mOhm
מודלים EDA/CAD
DLW21SN501SK2L דגמים
קטגוריה
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
500mOhm
מתח נקוב - DC
50V
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
גובה (מקס')
0.055‏ אינץ' (1.40‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
500 Ohms @ 100 MHz
מספר מוצר בסיס
דירוג זרם (מקס')
250mA