DLW32MH101XK2L | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CMC 100UH 100MA 2LN SMD AEC-Q200 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 17 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 100 µH @ 100 kHz 2 משנק אופן-משותף לקו הרכבה משטחית 100mA DCR 3.36Ohm |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | DLW32MH101XK2L דגמים |
קטגוריה | מתח נקוב - DC 50V |
יצרן Murata Electronics | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 125°C |
סדרה | ערכים נקובים AEC-Q200 |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
סטטוס החלק פעיל | גודל / מידה אורך 0.126 אינץ' x רוחב 0.098 אינץ' (3.20 מ"מ x 2.50 מ"מ) |
מספר הקווים 2 | גובה (מקס') 0.098 אינץ' (2.50 מ"מ) |
השראות בתדר 100 µH @ 100 kHz | מארז / תיבה אופקי, 4 פדים למעגל מודפס |
דירוג זרם (מקס') 100mA | מספר מוצר בסיס |
התנגדות DC (DCR) (מקס') 3.36Ohm |