DLW32MH201XK2L
מק"ט מוצר של DigiKey
490-18060-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-18060-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-18060-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DLW32MH201XK2L
תיאור
CMC 200UH 70MA 2LN SMD AEC-Q200
תיאור מפורט
200 µH @ 100 kHz 2 משנק אופן-משותף לקו הרכבה משטחית 70mA DCR 4.8Ohm
מודלים EDA/CAD
DLW32MH201XK2L דגמים
קטגוריה
מתח נקוב - DC
50V
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
השראות בתדר
200 µH @ 100 kHz
דירוג זרם (מקס')
70mA
מספר מוצר בסיס
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
4.8Ohm