DLW32SH101XF2L
מק"ט מוצר של DigiKey
490-DLW32SH101XF2LTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-DLW32SH101XF2LCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-DLW32SH101XF2LDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DLW32SH101XF2L
תיאור
CMC 100UH 115MA 2LN SMD AEC-Q200
תיאור מפורט
100 µH @ 100 kHz 2 משנק אופן-משותף לקו הרכבה משטחית 115mA DCR 2.1Ohm
מודלים EDA/CAD
DLW32SH101XF2L דגמים
קטגוריה
מתח נקוב - DC
50V
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
השראות בתדר
100 µH @ 100 kHz
דירוג זרם (מקס')
115mA
מספר מוצר בסיס
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
2.1Ohm