RB521CM-30T2R
מק"ט מוצר של DigiKey
RB521CM-30T2RTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
RB521CM-30T2RCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
RB521CM-30T2RDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RB521CM-30T2R
תיאור
DIODE SCHOTTKY 30V 100MAVMN2M
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 30 V 100mA הרכבה משטחית VMN2M (SOD-923)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
RB521CM-30T2R דגמים
קטגוריה
מהירות
אות חלש עד זרם Io ‎200mA‎, כל מהירות
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
10 µA @ 10 V
מארז ההתקן של הספק
VMN2M (SOD-923)
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
30 V
טמפרטורת פעולה - צומת
150°C (מקס')
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
100mA
מספר מוצר בסיס
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
350 mV @ 10 mA