DLW5BTM102SQ2L
מק"ט מוצר של DigiKey
490-DLW5BTM102SQ2LTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-DLW5BTM102SQ2LCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-DLW5BTM102SQ2LDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DLW5BTM102SQ2L
תיאור
CMC 2A 2LN 1 KOHM SURFACE MOUNT
תיאור מפורט
2 משנק אופן-משותף לקו הרכבה משטחית 1 kOhms @ 100 MHz 2A DCR 34mOhm
מודלים EDA/CAD
DLW5BTM102SQ2L דגמים
קטגוריה
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
34mOhm
מתח נקוב - DC
50V
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סוג מסנן
קווי כוח, אותות
עכבה @ תדר
1 kOhms @ 100 MHz
מספר מוצר בסיס
דירוג זרם (מקס')
2A