ECASD31C476M040KA0
מק"ט מוצר של DigiKey
490-ECASD31C476M040KA0TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-ECASD31C476M040KA0CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-ECASD31C476M040KA0DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ECASD31C476M040KA0
תיאור
CAP ALUM POLY 47UF 20% 16V SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
47 µF 16 V קבלי פולימר - אלומיניום 2917 (7343 מטרי) 40mOhm 1000 שעות ב-105°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ECASD31C476M040KA0 דגמים
קטגוריה
אורך חיים @ טמפרטורה
1000 שעות ב-105°C
יצרן
Murata Electronics
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
סדרה
יישומים
שימוש כללי
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם אדווה בתדר גבוה
1.6 A @ 100 kHz
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
אורך 0.287‏ אינץ' x‏ רוחב 0.169‏ אינץ' (7.30 מ"מ x‏ 4.30‏ מ"מ)
סוג
פולימר
גובה - מקובע (מרבי)
0.059‏ אינץ' (1.50‏ מ"מ)
קיבוליות
47 µF
חתימת שטח של הרכבה משטחית
טולרנס
±20%
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - נומינלי
16 V
מארז‏ / תיבה
2917 (7343 מטרי)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
40mOhm