ECASD61C107M012KA0
מק"ט מוצר של DigiKey
490-ECASD61C107M012KA0TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-ECASD61C107M012KA0CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-ECASD61C107M012KA0DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ECASD61C107M012KA0
תיאור
CAP ALUM POLY 100UF 20% 16V SMD
תיאור מפורט
100 µF 16 V קבלי פולימר - אלומיניום 2917 (7343 מטרי) 12mOhm 2000 שעות ב-105°C
קטגוריה
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
זרם אדווה בתדר גבוה
2.5 A @ 100 kHz
גובה - מקובע (מרבי)
0.122‏ אינץ' (3.10‏ מ"מ)
קיבוליות
100 µF
טולרנס
±20%
מתח - נומינלי
16 V
ESR (התנגדות טורית שקולה)
12mOhm