ECASD31E156M040KA0
מק"ט מוצר של DigiKey
490-ECASD31E156M040KA0TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-ECASD31E156M040KA0CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-ECASD31E156M040KA0DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ECASD31E156M040KA0
תיאור
CAP ALUM POLY 15UF 20% 25V SMD
תיאור מפורט
15 µF 25 V קבלי פולימר - אלומיניום 2917 (7343 מטרי) 40mOhm 2000 שעות ב-105°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ECASD31E156M040KA0 דגמים
קטגוריה
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
זרם אדווה בתדר גבוה
1.6 A @ 100 kHz
גובה - מקובע (מרבי)
0.059‏ אינץ' (1.50‏ מ"מ)
קיבוליות
15 µF
טולרנס
±20%
מתח - נומינלי
25 V
ESR (התנגדות טורית שקולה)
40mOhm