ECASD41C686M040KA0
מק"ט מוצר של DigiKey
490-ECASD41C686M040KA0TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-ECASD41C686M040KA0CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-ECASD41C686M040KA0DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ECASD41C686M040KA0
תיאור
CAP ALUM POLY 68UF 20% 16V SMD
תיאור מפורט
68 µF 16 V קבלי פולימר - אלומיניום 2917 (7343 מטרי) 40mOhm 1000 שעות ב-105°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ECASD41C686M040KA0 דגמים
קטגוריה
אורך חיים @ טמפרטורה
1000 שעות ב-105°C
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
זרם אדווה בתדר גבוה
1.6 A @ 100 kHz
גובה - מקובע (מרבי)
0.079‏ אינץ' (2.00‏ מ"מ)
קיבוליות
68 µF
טולרנס
±20%
מתח - נומינלי
16 V
ESR (התנגדות טורית שקולה)
40mOhm