ECASD41A107M015KA0
מק"ט מוצר של DigiKey
490-ECASD41A107M015KA0TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ECASD41A107M015KA0
תיאור
CAP ALUM POLY 100UF 20% 10V SMD
תיאור מפורט
100 µF 10 V קבלי פולימר - אלומיניום 2917 (7343 מטרי) 15mOhm 2000 שעות ב-105°C
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
15mOhm
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
זרם אדווה בתדר גבוה
4.2 A @ 100 kHz
קיבוליות
100 µF
גובה - מקובע (מרבי)
0.079‏ אינץ' (2.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
מתח - נומינלי
10 V