GRM033C71C104KE14J אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Murata Electronics
קיים במלאי: 156,164
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Murata Electronics
קיים במלאי: 1,990
גיליון נתונים
YAGEO
Cal-Chip Electronics, Inc.
0.1 µF ±10% 16V קבלי קרמיקה ‎X7S‎ 0201 (0603 מטרי)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
GRM033C71C104KE14J
מק"ט מוצר של DigiKey
490-GRM033C71C104KE14JTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-GRM033C71C104KE14JCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-GRM033C71C104KE14JDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
GRM033C71C104KE14J
תיאור
CAP CER 0.1UF 16V X7S 0201
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
GRM033C71C104KE14J דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
יישומים
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
קיבוליות
גודל / מידה
אורך 0.024‏ אינץ' x‏ רוחב 0.012‏ אינץ' (0.60 מ"מ x‏ 0.30‏ מ"מ)
טולרנס
±10%