GRM1885C2A680GA01J זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Murata Electronics
קיים במלאי: 6,175
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Murata Electronics
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
קיים במלאי: 215
Walsin Technology Corporation
KEMET
KEMET
YAGEO
Cal-Chip Electronics, Inc.
Cal-Chip Electronics, Inc.
Walsin Technology Corporation
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
68 pF ±2% 100V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 0603 (1608 מטרי)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
GRM1885C2A680GA01J
מק"ט מוצר של DigiKey
GRM1885C2A680GA01J-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
GRM1885C2A680GA01J
תיאור
CAP CER 68PF 100V C0G/NP0 0603
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
GRM1885C2A680GA01J דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
יישומים
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סוג ההרכבה
סטטוס החלק
לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה
מארז‏ / תיבה
קיבוליות
גודל / מידה
אורך 0.063‏ אינץ' x‏ רוחב 0.031‏ אינץ' (1.60 מ"מ x‏ 0.80‏ מ"מ)
טולרנס
±2%