GRM2165C2A101GA01D | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CAP CER 100PF 100V C0G/NP0 0805 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 100 pF ±2% 100V קבלי קרמיקה C0G, NP0 0805 (2012 מטרי) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | GRM2165C2A101GA01D דגמים |
קטגוריה | מקדם טמפרטורה |
יצרן | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |
טולרנס ±2% | עובי (מרבי) 0.028 אינץ' (0.70 מ"מ) |