GRM2165C2A101GA01D
מק"ט מוצר של DigiKey
490-14815-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-14815-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-14815-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
GRM2165C2A101GA01D
תיאור
CAP CER 100PF 100V C0G/NP0 0805
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 pF ±2% 100V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 0805 (2012 מטרי)
מודלים EDA/CAD
GRM2165C2A101GA01D דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
מארז‏ / תיבה
0805 (2012 מטרי)
קיבוליות
גודל / מידה
אורך 0.079‏ אינץ' x‏ רוחב 0.049‏ אינץ' (2.00 מ"מ x‏ 1.25‏ מ"מ)
טולרנס
±2%