GRT033C71C104KE01J
מק"ט מוצר של DigiKey
490-GRT033C71C104KE01JTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-GRT033C71C104KE01JCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-GRT033C71C104KE01JDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
GRT033C71C104KE01J
תיאור
CAP CER 0.1UF 16V X7S 0201
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
0.1 µF ±10% 16V קבלי קרמיקה ‎X7S‎ 0201 (0603 מטרי)
מודלים EDA/CAD
GRT033C71C104KE01J דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
מארז‏ / תיבה
0201 (0603 מטרי)
טולרנס
±10%