GRT1555C1H100FA02J זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Murata Electronics
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Murata Electronics
קיים במלאי: 208,928
גיליון נתונים
קיים במלאי: 321
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
YAGEO
KEMET
10 pF ±1% 50V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 0402 (1005 מטרי)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
GRT1555C1H100FA02J
מק"ט מוצר של DigiKey
490-GRT1555C1H100FA02JTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
GRT1555C1H100FA02J
תיאור
CAP CER 10PF 50V C0G 0402
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 25
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
GRT1555C1H100FA02J דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
טולרנס
±1%