LLL185R71C473MA01L | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CAP CER 0.047UF 16V X7R 0306 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 0.047 µF ±20% 16V קבלי קרמיקה X7R 0306 (0816 מטרי) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | LLL185R71C473MA01L דגמים |
קטגוריה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |
יצרן | מאפיינים ESL נמוך (גיאומטריה הפוכה) |
סדרה | יישומים |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | סוג ההרכבה |
סטטוס החלק מוצר שהתיישן | מארז / תיבה 0306 (0816 מטרי) |
קיבוליות | גודל / מידה אורך 0.031 אינץ' x רוחב 0.063 אינץ' (0.80 מ"מ x 1.60 מ"מ) |
טולרנס ±20% | עובי (מרבי) 0.024 אינץ' (0.60 מ"מ) |