LLL185R71C473MA01L פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
גיליון נתונים
ישירים
KYOCERA AVX
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
שדרוג
KYOCERA AVX
0.047 µF ±20% 16V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0306 (0816 מטרי)