LLL185R71E103MA01L פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
גיליון נתונים
ישירים
KYOCERA AVX
קיים במלאי: 9,136
גיליון נתונים
שדרוג
KYOCERA AVX
10000 pF ±20% 25V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0306 (0816 מטרי)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
LLL185R71E103MA01L
מק"ט מוצר של DigiKey
490-4315-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-4315-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LLL185R71E103MA01L
תיאור
CAP CER 10000PF 25V X7R 0306
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
LLL185R71E103MA01L דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
מאפיינים
ESL נמוך (גיאומטריה הפוכה)
סדרה
יישומים
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
סוג ההרכבה
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
מארז‏ / תיבה
קיבוליות
גודל / מידה
אורך 0.031‏ אינץ' x‏ רוחב 0.063‏ אינץ' (0.80 מ"מ x‏ 1.60‏ מ"מ)
טולרנס
±20%