LLL185R71H222MA01L פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
גיליון נתונים
2200 pF ±20% 50V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0306 (0816 מטרי)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
LLL185R71H222MA01L
מק"ט מוצר של DigiKey
490-4311-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-4311-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LLL185R71H222MA01L
תיאור
CAP CER 2200PF 50V X7R 0306
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
LLL185R71H222MA01L דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
מאפיינים
ESL נמוך (גיאומטריה הפוכה)
סדרה
יישומים
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
סוג ההרכבה
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
מארז‏ / תיבה
0306 (0816 מטרי)
קיבוליות
גודל / מידה
אורך 0.031‏ אינץ' x‏ רוחב 0.063‏ אינץ' (0.80 מ"מ x‏ 1.60‏ מ"מ)
טולרנס
±20%