LQP03HQ3N5B02D
מק"ט מוצר של DigiKey
490-13925-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-13925-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-13925-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LQP03HQ3N5B02D
תיאור
FIXED IND 3.5NH 500MA 170 MOHM
תיאור מפורט
3.5 nH לא מסוכך ציפוי עבה משרן 500 mA ‎170mOhm מקס' 0201 (0603 מטרי)
מודלים EDA/CAD
LQP03HQ3N5B02D דגמים
קטגוריה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎170mOhm מקס'
יצרן
Q @ תדר
20 ב-500MHz
סדרה
תדר - תהודה עצמית
7GHz
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
תדר השראות - בדיקה
500 MHz
טולרנס
±0.1nH