LQW18AN4N7D00D | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | FIXED IND 4.7NH 850MA 59 MOHM |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 33 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 4.7 nH לא מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 850 mA 59mOhm מקס' 0603 (1608 מטרי) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | LQW18AN4N7D00D דגמים |
קטגוריה | התנגדות DC (DCR) 59mOhm מקס' |
יצרן | Q @ תדר 35 ב-250MHz |
סדרה | תדר - תהודה עצמית 6GHz |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |
סטטוס החלק פעיל | תדר השראות - בדיקה 100 MHz |
סוג ליבת תוף, חוט מלופף | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
חומר - ליבה | מארז / תיבה 0603 (1608 מטרי) |
השראות | גודל / מידה אורך 0.063 אינץ' x רוחב 0.031 אינץ' (1.60 מ"מ x 0.80 מ"מ) |
טולרנס ±0.5nH | גובה - מקובע (מרבי) 0.039 אינץ' (1.00 מ"מ) |