LQW18AN4N7D00D
מק"ט מוצר של DigiKey
490-1162-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-1162-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-1162-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LQW18AN4N7D00D
תיאור
FIXED IND 4.7NH 850MA 59 MOHM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 33
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
4.7 nH לא מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 850 mA ‎59mOhm מקס' 0603 (1608 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
LQW18AN4N7D00D דגמים
קטגוריה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎59mOhm מקס'
יצרן
Q @ תדר
35 ב-250MHz
סדרה
תדר - תהודה עצמית
6GHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
תדר השראות - בדיקה
100 MHz
סוג
ליבת תוף, חוט מלופף
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
חומר - ליבה
מארז‏ / תיבה
0603 (1608 מטרי)
השראות
גודל / מידה
אורך 0.063‏ אינץ' x‏ רוחב 0.031‏ אינץ' (1.60 מ"מ x‏ 0.80‏ מ"מ)
טולרנס
±0.5nH