NFM15HC435D0E3D
מק"ט מוצר של DigiKey
490-NFM15HC435D0E3DTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-NFM15HC435D0E3DCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-NFM15HC435D0E3DDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NFM15HC435D0E3D
תיאור
CAP FEEDTHRU 4.3UF 20% 2.5V 0402
תיאור מפורט
4.3 µF קבלי מעבר (feed through) 2.5V 2 A 30mOhm 0402‏ (1005 מטרי), 3 פדי PC
קטגוריה
מתח - נומינלי
2.5V
זרם
2 A
סדרה
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
30mOhm
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
קיבוליות
4.3 µF
טולרנס
±20%