NFM15PC435R0E3D
מק"ט מוצר של DigiKey
490-13393-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-13393-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-13393-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NFM15PC435R0E3D
תיאור
CAP FEEDTHRU 4.3UF 20% 2.5V 0402
תיאור מפורט
4.3 µF קבלי מעבר (feed through) 2.5V 2 A 30mOhm 0402‏ (1005 מטרי), 3 פדי PC
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
NFM15PC435R0E3D דגמים
קטגוריה
זרם
2 A
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
30mOhm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 85°C
קיבוליות
4.3 µF
גובה (מקס')
0.020‏ אינץ' (0.50‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
מספר מוצר בסיס
מתח - נומינלי
2.5V