NFM18PC106D0J3L
מק"ט מוצר של DigiKey
490-NFM18PC106D0J3LTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-NFM18PC106D0J3LCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-NFM18PC106D0J3LDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NFM18PC106D0J3L
תיאור
CAP FEEDTHRU 10UF 20% 6.3V 0603
תיאור מפורט
10 µF קבלי מעבר (feed through) 6.3V 4 A 20mOhm 0603 (1608 מטרי), 3 פדי PC
מודלים EDA/CAD
NFM18PC106D0J3L דגמים
קטגוריה
מתח - נומינלי
6.3V
זרם
4 A
סדרה
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
20mOhm
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
קיבוליות
10 µF
טולרנס
±20%