YFF18PH0J225MT000N
מק"ט מוצר של DigiKey
445-3030-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
445-3030-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
445-3030-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
YFF18PH0J225MT000N
תיאור
CAP FEEDTHRU 2.2UF 20% 6.3V 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
2.2 µF קבלי מעבר (feed through) 6.3V 4 A 12mOhm 0603‏ (1608 מטרי), 4 פדי PC
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
YFF18PH0J225MT000N דגמים
קטגוריה
זרם
4 A
יצרן
TDK
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
12mOhm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 85°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
הפסדי תחיבה
40dB ב-400kHz ~ 1GHz
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
השחל
מארז‏ / תיבה
0603‏ (1608 מטרי), 4 פדי PC
קיבוליות
2.2 µF
גודל / מידה
אורך 0.063‏ אינץ' x‏ רוחב 0.031‏ אינץ' (1.60 מ"מ x‏ 0.80‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה (מקס')
0.035‏ אינץ' (0.90‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
6.3V