NFM31PC276B0J3L
מק"ט מוצר של DigiKey
490-6984-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-6984-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-6984-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NFM31PC276B0J3L
תיאור
CAP FEEDTHRU 27UF 20% 6.3V 1206
תיאור מפורט
27 µF קבלי מעבר (feed through) 6.3V 6 A 5mOhm 1206 (3216 מטרי), 3 פדי PC
מודלים EDA/CAD
NFM31PC276B0J3L דגמים
קטגוריה
זרם
6 A
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
5mOhm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
מארז‏ / תיבה
1206 (3216 מטרי), 3 פדי PC
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.063‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 1.60‏ מ"מ)
קיבוליות
27 µF
גובה (מקס')
0.059‏ אינץ' (1.50‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
מספר מוצר בסיס
מתח - נומינלי
6.3V