NFM21PC105B1C3D
מק"ט מוצר של DigiKey
490-3912-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-3912-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-3912-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NFM21PC105B1C3D
תיאור
CAP FEEDTHRU 1UF 20% 16V 0805
תיאור מפורט
1 µF קבלי מעבר (feed through) 16V 4 A 20mOhm 0805 (2012 מטרי), 3 פדי PC
מודלים EDA/CAD
NFM21PC105B1C3D דגמים
קטגוריה
זרם
4 A
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
20mOhm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
קיבוליות
1 µF
טולרנס
±20%
מספר מוצר בסיס
מתח - נומינלי
16V