NFZ2MSD501SZ10L
מק"ט מוצר של DigiKey
490-NFZ2MSD501SZ10LTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-NFZ2MSD501SZ10LCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-NFZ2MSD501SZ10LDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NFZ2MSD501SZ10L
תיאור
FERRITE BEAD 500 OHM 0806 1LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
500 Ohms @ 100 MHz 1 מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0806 (2016 מטרי) 3.2A 32mOhm
מודלים EDA/CAD
NFZ2MSD501SZ10L דגמים
קטגוריה
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
32mOhm
יצרן
Murata Electronics
ערכים נקובים
AEC-Q200
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
עכבה @ תדר
500 Ohms @ 100 MHz
דירוג זרם (מקס')
3.2A