NFZ2MSD301SZ10L
מק"ט מוצר של DigiKey
490-NFZ2MSD301SZ10LTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-NFZ2MSD301SZ10LCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-NFZ2MSD301SZ10LDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NFZ2MSD301SZ10L
תיאור
FERRITE BEAD 300 OHM 0806 1LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
300 Ohms @ 100 MHz 1 מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0806 (2016 מטרי) 3.8A 26mOhm
מודלים EDA/CAD
NFZ2MSD301SZ10L דגמים
קטגוריה
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
26mOhm
יצרן
Murata Electronics
ערכים נקובים
AEC-Q200
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
עכבה @ תדר
300 Ohms @ 100 MHz
דירוג זרם (מקס')
3.8A