NFZ2MSD501SZ10L | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | FERRITE BEAD 500 OHM 0806 1LN |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 21 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 500 Ohms @ 100 MHz 1 מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0806 (2016 מטרי) 3.2A 32mOhm |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | NFZ2MSD501SZ10L דגמים |
קטגוריה | התנגדות DC (DCR) (מקס') 32mOhm |
יצרן Murata Electronics | ערכים נקובים AEC-Q200 |
סדרה | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 85°C |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | מארז / תיבה 0806 (2016 מטרי) |
סטטוס החלק פעיל | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
מספר הקווים 1 | גובה (מקס') 0.047 אינץ' (1.20 מ"מ) |
עכבה @ תדר 500 Ohms @ 100 MHz | גודל / מידה אורך 0.079 אינץ' x רוחב 0.063 אינץ' (2.00 מ"מ x 1.60 מ"מ) |
דירוג זרם (מקס') 3.2A | מספר מוצר בסיס |