NFZ32BW150HN10L אזל מהמלאי והזמנות-ממתינות אינן זמינות כרגע.
תחליפים זמינים:
דומים
TDK
קיים במלאי: 18,724
גיליון נתונים
15 Ohms @ 1 MHz 1 מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads ‎2-SMD, מוליכים שטוחים 1.6A ‎91.2mOhm‎