PRG18BB101MB1RB
מק"ט מוצר של DigiKey
490-2469-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-2469-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-2469-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PRG18BB101MB1RB
תיאור
PTC RESET FUSE 24V 21MA 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קרמי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 24V 21 mA Ih הרכבה משטחית 0603 (1608 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PRG18BB101MB1RB דגמים
קטגוריה
זרם - מקס'
300 mA
יצרן
Murata Electronics
התנגדות - 25°C (טיפוסית)
100 Ohms
סדרה
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 75°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
0603 (1608 מטרי)
סוג
קרמי
גודל / מידה
אורך 0.063‏ אינץ' x‏ רוחב 0.031‏ אינץ' (1.60 מ"מ x‏ 0.80‏ מ"מ)
מתח - מקס'
24V
עובי (מרבי)
0.037‏ אינץ' (0.95‏ מ"מ)
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
21 mA
סוכנות הרשאות
UL
זרם - ניתוק (It)
45 mA