PRG18BB471MB1RB
מק"ט מוצר של DigiKey
490-2473-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-2473-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-2473-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PRG18BB471MB1RB
תיאור
PTC RESET FUSE 24V 10MA 0603
תיאור מפורט
קרמי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 24V 10 mA Ih הרכבה משטחית 0603 (1608 מטרי)
מודלים EDA/CAD
PRG18BB471MB1RB דגמים
קטגוריה
זרם - מקס'
60 mA
יצרן
Murata Electronics
התנגדות - 25°C (טיפוסית)
470 Ohms
סדרה
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 75°C
מתח - מקס'
24V
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
10 mA
זרם - ניתוק (It)
21 mA