RDER72H103K1K1H03B אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Murata Electronics
קיים במלאי: 2,651
גיליון נתונים
דומים
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
10000 pF ±10% 500V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ רדיאלי
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
RDER72H103K1K1H03B
מק"ט מוצר של DigiKey
490-16274-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RDER72H103K1K1H03B
תיאור
CAP CER 10000PF 500V X7R RADIAL
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
RDER72H103K1K1H03B דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
אריזה
בתפזורת
גודל / מידה
אורך 0.177‏ אינץ' x‏ רוחב 0.124‏ אינץ' (4.50 מ"מ x‏ 3.15‏ מ"מ)
טולרנס
±10%