K103K20X7RL53H5 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
קיים במלאי: 3,638
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
KEMET
דומים
Murata Electronics
10000 pF ±10% 500V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ רדיאלי
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
K103K20X7RL53H5
מק"ט מוצר של DigiKey
K103K20X7RL53H5-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
K103K20X7RL53H5
תיאור
CAP CER 10000PF 500V X7R RADIAL
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
K103K20X7RL53H5 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
אריזה
בתפזורת
גודל / מידה
אורך 0.197‏ אינץ' x‏ רוחב 0.126‏ אינץ' (5.00 מ"מ x‏ 3.20‏ מ"מ)
טולרנס
±10%